Na međunarodnom turniru u Sofiji u konkurenciji ekipa iz Španije, Bugarske i Makedonije, ekipa Mondo basketa osvojila je 1. mesto, za koju igraju dve učenice OŠ „Boško Palkovljević Pinki“ iz Batajnice Nina Bodrožić 6/2 i Bojana Laković 5/4.
Za najbolju igračicu turnira proglašena je naša Nina Bodrožić.
Bravo za sve takmičarke i veliko bravo za naše učenice.













