Rukometašice Mladosti iz Nove Pazove uspele su da dođu do prvih bodova u ovogodišnjem izdanju Superlige, pošto su porazile rukometašice Zaječara rezultatom 23:28.

Odložena utakmica 5. kola Super rukometne lige za žene odigrala se 20. januara u 18 časova. Izabranice trenera Maksića su odigrale odlično prvi deo igre, a posle 30 minuta zaostale utakmice 5. kola Superlige imale su i minimalnu prednost od 14:13, pred nastavak susreta odigranog u hali sportova na Kraljevici.

Ipak, nastavak meča nije doneo ništa dobro domaćim rukometašicama, koje nisu uspele da isprate visok tempo igre iskusnijih gošći, koje su uspele da prelome susret u poslednjih 15 minuta i stignu do vrednih bodova.

U nastavku je live stream cele utakmice:

Zaječarkama ostaje da bodove spasa traže protiv daleko jačih protivnica, a naredni meč igraju takođe na domaćem terenu protiv lidera Naise, na Savindan 27. januara, dok ekipa Mladosti gostuje na terenu Jagodine, 23. januara sa početkom u 17 časova.

Izvor: Glas sporta / Batajnica.com